شبکه اینترنتی فرماندهان و افسران جنگ نرم

Businessman drawing social network connection concept

کارفرما : سازمان بسیج دانشجویی

 

 

تحولات بوجود آمده در زمینه ی های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه امروز را می­توان نشات گرفته از  فعالیت­ها و جنبش­های دانشجویی در نظر گرفت و  جنبش دانشجویی فعال به عنوان یک عامل موثر در تحولات امروز جامعه در جایگاه حساس و مهمی قرار دارد. از این حیث تلاش در جهت ارتقای سطح تحلیل و بصیرت در این قشر و همچنین سعی در شناساندن اولویت های مهم و حیاتی فعالیتی بسیار مهم و ضروری می نماید؛  همانطور که تجربه کرده ایم عدم شناخت درست از حق و باطل و ضعف بصیرت سیاسی، اجتماعی و  حتی سرگرم شدن به فعالیت های غیرضرور و بی اولویت نتایج خسارت باری در جامعه داشته است. این مسئله در جبهه ی حزب الله و تشکل های دانشجویی حزب اللهی نیز به وفور دیده شده است که بجای پرداختن به مسائل مهم و حیاتی کشور  به اولویت های دست چندم مشغول می شوند و این هزینه و وقت و انرژی ای که صرف این فعالیت ها می شود حداقل سرمایه ای است که از دست رفته است.

به نظر می رسد برای برطرف ساختن این مشکلات و ارتقای فکری و تحلیلی فعالین دانشجویی بایستی ارتباط تنگاتنگی بین اساتید و متفکرین و بدنه ی دانشجویی ایجاد کرد و در مسائل مختلف شناخت و بصیرت ایجاد کرد و در واقع اساتید را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

لذا ایجاد یک فضای شبکه ی مجازی – بصورت کاربردی و ساده- برای برقراری ارتباط – دوسویه و پویا- بین اساتید و متفکرین جبهه ی فرهنگی انقلاب و دانشجویان فعال بسیجی، مساله مدنظر می باشد.

اهداف اصلی این طرح را میتوان به شرح ذیل نام برد :

·        ایجاد شبکه اجتماعی و ارتباط تنگاتنگ بدنه­ی جبهه­ ی فرهنگی انقلاب با یکدیگر، با محوریت اساتید و متفکرین حزب­ الله

·     انتقال اولویت­های فعالیتی، ایده­ها، راهنمایی­ها و دغدغه ­های پیش روی اساتید در موضوعات مختلف به شبکه فعالین دانشجویی بسیجی

نتایج مورد نظر به شرح ذیل می­باشند :

·        اولویت های فکری و کاری دانشجویان خوب تعیین شود

·        دانشجویان بسیجی دغدغه مند و دارای روحیات انقلابی شوند

·        اساتید از گوشه نشین بودن و زدن حرف های غیرعملی خارج شوند

·        جایگاه حلقه ی واسطه بین آقا و بسیجیان که اساتید هستند پر رنگ شود

·        دانشجویان پیشرو دانشجویان دیگر را راه بیندازند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *